Dekandan

Doç. Dr. Zeynep Uysal

Öğrenci İşleri Dekanı

 

Boğaziçi Üniversitesi'ne hoşgeldiniz...

Üniversitemiz eğitim ve bilimsel araştırma standartları açısından yalnız Türkiye’nin değil dünyanın sayılı yüksek öğrenim kurumları arasındadır. Boğaziçi Üniversitesi çok uzun yıllardır özgürlükçü, yenilikçi, eleştirel düşünen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, çok yönlü, özgüvenli, yaratıcı ve önyargısız bireyler yetiştirmektedir.

Öğrencilerimizin akademik ve bilimsel olarak en üst düzeyde gelişiminin yanı sıra çok yönlü kültürel, entellektüel ve sanatsal bir formasyonla buradan mezun olmaları en temel hedeflerimiz arasındadır.

Öğrenci İşleri Dekanlığı olarak üniversitedeki hayatınızı zenginleştirmek, kolaylaştırmak ve iyileştirmek üzere kapımız sizlere her zaman açıktır. Akademik ve sosyal olarak kendinizi geliştirebilmeniz için elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

Bizlerle her türlü soru, sorun ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Ofisimiz Rektörlük binası giriş katındadır. Bizlere ayrıca ogrencidekanligi@boun.edu.tr adresinden ve 0 (212) 359 74 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hepinize başarılı, neşeli ve mutlu bir üniversite yaşamı dileriz.
Herşey gönlünüzce olsun.